NOTOWANIA KLIENTÓW:

Grupa Groclin sprzedaje część biznesu SedisTec, nawiązuje współpracę z Grupą Mubea

Groclin SedisTec GmbH sprzedała zorganizowaną część aktywów dedykowanych do prowadzenia prac rozwojowych w segmencie produkcji siedzeń.

Akcje ZM Ropczyce z technicznym potencjałem

Na kursie spółki pojawiły się pozytywne sygnały techniczne. Akcje pokonały opór na 27,84 zł, co daje szansę na ruch w kierunku 29,90 zł.

VIGO System rozpoczyna produkcję materiałów półprzewodnikowych

Giełdowy producent najbardziej zaawansowanych detektorów średniej podczerwieni nawiązał współpracę z dr inż. Włodzimierzem Strupińskim, jednym z pionierów technologii MOCVD w Polsce.

Sprzedaż Elektrociepłowni Będzin przesunięta w czasie

EC Będzin S.A. postanowiła zakończyć proces sprzedaży EC Będzin sp z o.o., z uwagi na aktualne warunki rynkowe oraz brak ustawy o wsparciu kogeneracji, utrudniające jej realną wycenę.

Pierwszy etap prac na linii E20 na ukończeniu

Pierwszy etap modernizacji linii kolejowej E20 w obrębie LCS Konin wchodzi właśnie w finalną fazę, dzięki czemu w połowie lipca br. wznowiona zostanie komunikacja kolejowa pomiędzy Sokołowem Wrzesińskim a Koninem. Olbrzymie zaangażowanie wykonawcy robót TORPOL S.A. oraz współpraca z Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu umożliwi przywrócenie ruchu, co ułatwi życie pasażerom, którzy do tej pory korzystali z autobusowej komunikacji zastępczej.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. British Automotive Holding
 5. CORMAY
 6. Elektrotim
 7. FERRUM
 8. GROCLIN
 9. i2 Development
 10. P.A. Nova
 11. RAFAKO
 12. REINO Partners
 13. TORPOL
 14. VANTAGE Development
 15. VIGO System
 16. ZM Ropczyce