NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Grupa WIKANA. Rusza sprzedaż lokali w Factory Park

Notowany na GPW deweloper rozpoczął realizację inwestycji Factory Park w Zamościu. W pierwszym etapie projektu realizowanego na działce przy ul. Fabrycznej powstanie 68 mieszkań, które są już dostępne w sprzedaży.

W ramach całej inwestycji powstaną 3 budynki mieszkalne (dwu- i trzypiętrowe) z łącznie 187 lokalami, zlokalizowanymi w podziemnych kondygnacjach miejscami parkingowymi. Do atutów inwestycji zaliczyć można jej dogodną lokalizację, w tym bliskość centrum miasta i jego głównych arterii komunikacyjnych, jak również przedszkola, szkoły podstawowej i centrum handlowego. Factory Park wyróżniać będzie kameralny charakter osiedla oraz jego nowoczesna, funkcjonalna architektura, z jasną elewacją i dużymi oknami, dzięki którym wnętrza lokali będą dobrze doświetlone.

- Wracamy na rynek mieszkaniowy Zamościa ze starannie zaplanowanym, wysoce funkcjonalnym i wyróżniającym się jakością projektem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pozytywnie oceniamy potencjał zamojskiego rynku, stąd w naszych planach na 2021 r. mamy uruchomienie jeszcze jednej inwestycji w tym mieście – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes WIKANA S.A.

Obecnie Grupa WIKANA ma w ofercie około 500 lokali w projektach w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu, Świdniku, Tarnobrzegu i Zamościu. W drugiej połowie 2021 r. Grupa może wprowadzić do sprzedaży trzy projekty z blisko 290 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.

notowania :
Zainteresowany spółką?
Zapraszamy do śledzenia profilu na Akcjonariat.pl

Zobacz inne aktualności