NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Ailleron zrealizuje pionierski kontrakt w Stanach Zjednoczonych w obszarze HotelTech

Czołowy polski dostawca nowoczesnych produktów i usług technologicznych nawiązał współpracę z Charleston Harbor Resort and Marina z Karoliny Południowej. Ailleron wyposaży hotel w system interaktywnej obsługi gości hotelowych iLumio. Historycznie jest to pierwszy kontrakt segmentu HotelTech zawarty na rynku Stanów Zjednoczonych.

Kontrakt dotyczy wdrożenia  aplikacji mobilnej iLumio dostępnej na platformach: iOS i Android, oraz systemu iLumio CMS przeznaczonego dla obsługi hotelowej.

Wysoko oceniamy perspektywy rozwoju w Stanach Zjednoczonych. Podpisany kontrakt to przyczynek do dalszych działań na tamtejszym rynku, który jest jednym z największych na świecie w naszym segmencie. To również dowód, że oferta oraz rozwiązania proponowane przez Ailleron bardzo dobrze wpisują się potrzeby branży, która najbardziej ucierpiała z powodu pandemii i jest obecnie w fazie transformacji.  Oferta Ailleron doskonale odpowiada na najnowsze trendy rynkowe, które są połączeniem rozwiązań interaktywnych oraz zapewniają bezpieczeństwo klientom hoteli.  Nasze wewnętrze analizy wskazują, że najwięcej zapytań dotyczących segmentu HotelTech pochodzi właśnie z USA, następnie z  z obszaru Unii Europejskiej oraz z Bliskiego Wschodu, gdzie mamy wielu klientów. Dlatego też iLumio skupia się z promocją swoich rozwiązań właśnie na tych rynkach.”– wyjaśnia Dawid Ślusarczyk, General Manager BU HotelTech Ailleron.
 

iLumio to najnowszej generacji system interaktywnej obsługi gości hotelowych. Platforma zapewnia zintegrowaną obsługę wszystkich ekranów prezentujących interaktywne informacje dla gości hotelowych, stały dostęp do multimedialnego centrum rozrywki, aplikacji mobilnej, inteligentne sterowanie urządzeniami w obiektach hotelowych, dokonywanie rezerwacji oraz zwiększa sprzedaż usług dostępnych w ofercie hotelu. iLumio jest wybierane chętnie zarówno przez nowo budowane jak i funkcjonujące na rynku hotele. Rozwiązanie zostało wdrożone między innymi w obiektach takich znanych sieci jak: Hilton, Holiday Inn, Best Western, Puro, VALAMAR, StayCity LUX Collective, Crown and Champa czy Atlantis. System iLumio sprawdza się świetnie w instalacjach obsługujących stadiony sportowe oraz w placówkach medycznych.

Zobacz inne aktualności