NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Drutex ponownie partnerem ORLEN Wyścigu Narodów

DRUTEX, podobnie jak w ubiegłym roku, został Partnerem ORLEN Wyścigu Narodów, należącego do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI Nations Cup U23, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 29-30.05.2021 r.

Wyścig Narodów, to kolejna międzynarodowa impreza kolarska, w którą zaangażował się Drutex. W ubiegłym roku był Oficjalnym Sponsorem i Partnerem Logistycznym Tour de Pologne – jednej z najważniejszych imprez kolarskich na świecie. Rolę Partnera Logistycznego bytowska spółka pełniła także podczas Wyścigu Narodów. W tym roku współpraca z Lang Teamem, który jest organizatorem obu wydarzeń, będzie kontynuowana.

- Chcemy dzielić się naszym sukcesem i promować zdrowy styl życia, dlatego od lat podejmujemy szerokie działania związane ze wsparciem i promocją sportu, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex SA. - Kolarstwo jest nam bliskie, nie tylko dlatego, że to sport masowy uprawiany przez miliony ludzi na całym świecie, ale też dlatego, że jego filozofia jest podobna do prowadzenia biznesu - trzeba ciągle budować formę, zawsze trzymać się blisko czoła peletonu i dysponować siłą na skuteczny finisz. Bez solidnej, ciężkiej pracy to się nie uda – dodał A. Leik.

Tegoroczna edycja ORLEN Wyścigu Narodów cieszy się olbrzymim międzynarodowym zainteresowaniem. Do startu zgłosiło się aż 25 ekip, co jest rekordem. Wśród nich będą 3 polskie grupy regionalne. W pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu UCI Nations Cup U23 wystartują między innymi reprezentacje Belgii oraz Holandii, a więc triumfatorzy poprzednich dwóch edycji ORLEN Wyścigu Narodów. Nie zabraknie także m. in. Czech, Danii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii oraz oczywiście reprezentacji Polski.

Takich partnerów, jak Drutex SA, można stawiać za wzór. Pokazał to ubiegłoroczny Tour de Pologne UCI World Tour, więc teraz jestem tym bardziej szczęśliwy, że tak znakomita marka dołącza ponownie do rodziny firm wspierających ORLEN Wyścig Narodów. To dla nas niezwykle ważne wsparcie i cieszę się, że razem możemy promować sport i zdrowy tryb życia – mówi prezes zarządu Lang Team, Czesław Lang. – ORLEN Wyścig Narodów to niezwykła impreza. Reprezentacje narodowe, w składach młodzi kolarze, którzy ścigają swoje marzenia – od dawna widzieliśmy potrzebę organizacji takiej imprezy i cieszę się, że robimy to kolejny rok. Tym bardziej, że dzięki wsparciu takich partnerów, jak Drutex, możemy przygotować wydarzenie na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy przeżywali niezwykłe emocje – dodał wicemistrz olimpijski z Moskwy. 

Start i meta Wyścigu Narodów, zostały zaplanowane w Białymstoku, a relację telewizyjną z wydarzenia  będzie można śledzić na antenie TVP.

Zobacz inne aktualności