NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Wikana Square gotowe do zamieszkania

Notowany na GPW deweloper sfinalizował i przekazał do użytkowania rzeszowskie osiedle Wikana Square. W ramach inwestycji zrealizowanej w centrum miasta powstało 280 mieszkań i lokali użytkowych, z których 177 znalazło już nabywców.

W ramach inwestycji Wikany na działce przy ul. Lenartowicza, w sąsiedztwie Hali Podpromie, stanęły dwa dziesięciopiętowe budynki mieszkalne z 16,7 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Jest to już czwarte osiedle zrealizowane przez giełdowego dewelopera w Rzeszowie.

- Wikana Square wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz atrakcyjną, pod wieloma względami unikalną lokalizacją, co przekłada się na duże zainteresowanie ze strony klientów. To już kolejny udany, również pod względem biznesowym, projekt Wikany w Rzeszowie. Zamierzamy utrzymać naszą pozycję na tym rynku, obecnie aktywnie poszukujemy nieruchomości pod kolejne projekty w tym mieście – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes Wikana S.A.

Grupa Wikana zakończyła 2020 r. z 160 sprzedanymi oraz 213 przekazanymi klientom lokalami. Na koniec 2020 r. w ofercie dewelopera znajdowało się 225 lokali w inwestycjach w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu i Tarnobrzegu. W 2021 r. może uruchomoć inwestycje z blisko 700 lokalami w Lublinie, Świdniku, Tarnobrzego i Zamościu.

Zobacz inne aktualności